HAKKIMIZDA

FRY Yapı Yalıtım 2015 yılında ülkemizin inşaat sektöründe faaliyete başlamış olup, kurulduğu günden bu yana temel prensibi; memnuniyet sağlamak ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda uzmanlığını ve profesyonelliğini sizlere sunan FRY Yapı Yalıtım, geniş makine parkı yapı ve yalıtım sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübesiyle su, ısı, ses yalıtımı, yapı kimyasallarında, çatı ve cephe kaplama, kaydırmaz zemin ürünlerinde satış ve taahhüt hizmeti veren bir kuruluştur.

FRY Yapı Yalıtım markasının başarısında kaliteli ürünlerin yanı sıra firma çalışanlarının payı büyüktür. Şu anda Kocaeli/Gebze’de olan merkezinde her biri kendi dalında mesleki eğitime sahip uzman olan kadrosuyla tüm yalıtım, çatı kaplama işlerini eksiksiz ve de taahhüt edilen sürelerde teslim etmektedir.

Firmamız kalite sürekliliği, müşteri memnuniyeti ve hizmet prensibinde olup hedeflerine daha çabuk uluşacağı inancındadır.


MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimize üst seviyede memnuniyet sağlamak, bunun yanında hizmetlerimizin çevreye ve doğaya verecek zararlarını en aza indirgemek.


VİZYONUMUZ

Hizmetlerimizin kalitesini en üst seviyeye ulaştırmak, bilinçli ve güler yüzlü ekibimiz ile Türkiye'nin önde gelen firmalarından olabilmek.